W meczu 3. kolejki rozgrywek w II Lidze Mazowieckiej Seniorów zwyciężamy 3:1 z GKS Jastrzębia!
Pierwszy set od początku nie układał się po naszej myśli co przełożyło się na szybką przegraną. Goście skutecznie atakowali natomiast nasi zawodnicy nie mogli dobić się do parkietu.
Do drugiego seta przystąpiliśmy w zmienionym składzie, co przyniosło pożądane rezultaty. Poprawa skuteczności w ataku, mniejsza liczba błędów własnych pozwoliła nam na wygranie i doprowadzenie do remisu.

Set nr 3 i nr 4 to już zupełnie inna historia. Nasza ekipa wrzuciła wyższy bieg. Imponowaliśmy skutecznością w ataku, dodatkowo w szeregach rywali pojawiło się więcej błędów i nerwowości.
SPS Konstancin – GKS Jastrzębia 3:1 (15:25, 25:23, 25:18, 25:17)
Na wyróżnienie zasługuje nasz atakujący Łukasz Węcłaś, który na parkiecie pojawił się w drugim secie i odmienił grę naszego zespołu. Mecz zakończył z 20 punktami na koncie (19 atakiem przy 56% skuteczności, a także punkt zagrywką). Świetne spotkanie rozegrał także nasz przyjmujący Kacper Broda. Liczby mówią same za siebie: 46% perfekcyjnego przyjęcia, 13/19 w ataku (68% skuteczności), a także punkt blokiem i z zagrywki. Panowie, oby więcej spotkań z takimi wynikami!
Warto również wspomnieć o fantastycznej atmosferze na trybunach. Głośny doping kibiców z pewnością dodał skrzydeł naszym zawodnikom! Dziękujemy Wam za tak liczną obecność i wsparcie!
Liga nabiera rozpędu. Już za tydzień, 19 listopada rozegramy kolejne spotkanie. Na terenie przeciwnika podejmować będziemy drużynę Glks Nadarzyn. Liczymy na kolejne zwycięstwo. W końcu walczymy o utrzymanie pozycji lidera! Początek spotkania o godzinie 18:30.

SPS Konstancin Jeziorna vs GKS Jastrzębia 3:1 (15:25, 25:23, 25:18, 25:17)