SIATKÓWKA, I LIGA MAZOWIECKA KOBIET Siatkarki SPS Konstancin Jeziorna, mimo dobrej postawy przez większość pierwszej części sezonu, mogą mówić o sporym poczuciu niedosytu

– Ten sezon uważamy za udany, ale oczywiście szkoda, że nie udało się zdobyć pierwszego lub drugiego miejsca. Zabrakło nam do tego naprawdę niewiele – mówi Ada Trawczyńska, kapitan SPS Konstancin Jeziorna. – Od początku rozgrywek rozpoczęłyśmy przygodę z nowym trenerem Grzegorzem Teleckim i jesteśmy bardzo zadowolone.
Pierwsze mecze były jeszcze dla konstancińskich siatkarek „nauką”, natomiast z biegiem czasu widać było coraz większe efekty współpracy. Najlepsze spotkania w tym sezonie podopieczne trenera Teleckiego rozegrały z drużyną Halinowa, choć oba skończyły się wynikiem… 3:2 dla przeciwniczek. Były to pojedynki długie, stojące na wysokim poziomie sportowym i obfitujące w ciekawe wymiany oraz zwroty akcji.
– Naszym aktualnym celem jest wygranie swojej grupy w drugim etapie rozgrywek, co zapewniłoby nam granie w pierwszej lidze mazowieckiej w kolejnym sezonie – zapowiada Ada Trawczyńska. – W niedzielę 15 stycznia rozegramy pierwszy mecz w nowym roku i już nie możemy się go doczekać.

Źródło www.kurierpoludniowy.pl