W ostatniej 12-stej kolejce rundy zasadniczej w II Lidze Mazowieckiej Seniorów na Mazowszu, w świetnym stylu pokonujemy na własnej hali drużynę GKS Jaguar Wolanów!

Od pierwszego gwizdka byliśmy w pełni skoncentrowani, co od razu przełożyło się na naszą skuteczną grę. 57% skuteczności w ataku, 75% pozytywnego przyjęcia a do tego 6 punktowych bloków! Po kilkunastu minutach prowadziliśmy już 1:0.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli rywale, odskakując nam już na początku na kilka punktów. W środkowej części seta za sprawą świetnej serii na zagrywce naszego kapitana, udało nam się nie tylko zniwelować straty ale też wypracować przewagę (18:14). Tej już nie oddaliśmy do końca seta, zwyciężając do 21.
W trzeciej partii wynik długo oscylował wokół remisu. W końcówce jednak nasza ekipa zagrała z chłodniejszą głową. W obronie podbiliśmy kilka ważnych piłek, które w kontrach zamienialiśmy na punkty. Dzięki temu po chwili mogliśmy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa w tym sezonie!
SPS Konstancin – GKS Jaguar Wolanów 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)
Nie sposób nie wspomnieć o świetnej postawie naszego przyjmującego Arka Kapitana, który rozegrał dziś świetne zawody. Skończył 15 z 24 ataków notując 63% skuteczności

Do tego mecz zakończył z 59% pozytywnego przyjęcia, będąc najbardziej eksploatowanym zawodnikiem w tym elemencie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie występy!
Było to dla nas ostatnie spotkanie w ramach rundy zasadniczej. Tę część sezonu kończymy z 28 punktami na koncie, notując 9 zwycięstw i 3 porażki. Daje nam to pewne 1️⃣ miejsce na tym etapie!

Przed nami chwila na odpoczynek ale też dalsze treningi w oczekiwaniu na informację, z kim przyjdzie nam się zmierzyć w II rundzie rozgrywek. Będą to już istotne mecze w kwestii walki o awans do I Ligi Mazowieckiej!

SPS Konstancin Jeziorna vs GKS JAGUAR Wolanów 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)