W mecz weszliśmy bardzo dobrze, od pierwszych piłek kontrolowaliśmy seta i sukcesywnie powiększaliśmy przewagę. W efekcie po kilkunastu minutach prowadziliśmy już 1:0
Set nr 2 to Gospodarze zaczęli lepiej. Przy prowadzeniu rywali 6:3 byliśmy zmuszeni poprosić o czas. Jak się okazało, był to moment zwrotny w tej partii, gdyż punkty zdobywaliśmy całymi seriami, głównie za sprawą świetnej dyspozycji w polu serwisowym. Seta wygrywamy do 13!
Trzecia i ostatnia odsłona to kontynuacja naszej dobrej gry. Rywale nie byli w stanie przeciwstawić się naszej ekipie, popełniając sporo błędów.

Zdecydowanie kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu była zagrywka. Niemal wszyscy zawodnicy z wyjściowego składu, mecz zakończyli z co najmniej jednym asem serwisowym! Łącznie zdobyliśmy 11 punktów w tym elemencie, a aż 5 zanotował na swoim koncie przyjmujący Karol Szczypkowski!
Po 9 kolejkach na koncie mamy 19 punktów i zajmujemy 2 miejsce w tabeli! Już w najbliższą sobotę kolejna okazja na zdobycie punktów. Na własnym parkiecie podejmować będziemy drużynę Sekcja Siatkówki GLKS Nadarzyn. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywali po emocjonującym tie-breaku. Mamy nadzieję na udany rewanż!
Spotkanie zostanie rozegrane w hali GOSiR Konstancin-Jeziorna, ul. Żeromskiego 15. Początek meczu o godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!

GKS Jastrzębia – SPS Konstancin 0:3 (16:25, 13:25, 16:25)