SIATKÓWKA, I LIGA MAZOWIECKA KOBIET W dotychczasowych trzech spotkaniach drugiego etapu rozgrywek siatkarki SPS Konstancin Jeziorna idą jak burza

Podopieczne Grzegorza Teleckiego nie tylko wygrały komplet meczów w tym roku, ale i nie straciły w nich nawet jednego seta. Po pokonaniu 3:0 (25:14, 25:17, 25:8) UKS Olimp Tłuszcz i wyjazdowej wygranej z MUKS Joker Kozienice 3:0 (25:5, 25:9, 25:20) konstancinianki nie miały również litości dla rywalek z WTS Warka. Pomimo wystawienia na ten mecz dość eksperymentalnego składu, udało się w pełni zrealizować wszystkie założenia taktyczne i pokonać przyjezdne zaledwie w… 50 minut 3:0 (25:7, 25:7, 25:15), dopisując tym samym kolejne cenne trzy punkty w tabeli.